Letecké práce

Monitorování terénu, monitoring dopravní situace z letadla, filmové a televizní záběry, propagační videa, letecké snímkování terénu, archeologické snímkování krajiny, snímkování, kontrolní a měřící lety…

Naše letadla včetně pilotů jsou vám k dispozici pro letecké práce dle vaší potřeby a požadavků. Rádi vám vyjdeme vstříc při plnění vašich úkolů a povinností. Jednáme operativně, pružně a čestně.

Naše letadla mají zázemí v Praze, ale nebráníme se ani jiným lokalitám včetně zahraničí. Kromě letadel máme k dispozici také horkovzdušný balón. Zajistíme i  práce s využitím kvadrokoptér a bezpilotní létání.

Poskytujeme letecké práce:

  • Monitorování terénu
  • Monitorování dopravní situace z letadla
  • Filmové a televizní záběry
  • Propagační videa
  • Letecké snímkování terénu
  • Archeologické snímkování krajiny
  • Snímkování pro realitní kanceláře a developery
  • Kontrolní a měřící lety

Obraťte se na nás, budete příjemně překvapeni cenou i kvalitou služeb!
Poptat letecké práce

Naše letadla

Pro letecké práce využíváme naše čtyřmístná letadla – dva hornoplošníky, kteří se zvláště hodí pro monitorování terénu či dopravní situace, letecké snímkování či k pořizování fotografických záběrů ve vysoké kvalitě. Tato letadla mají otvírací okénko a tak lze pořizovat snímky, které nejsou rušeny odleskem skla.

Dále využíváme pro letecké práce jeden dolnoplošník s výbornými letovými vlastnostmi a vysokou rychlostí. Toto letadlo je svým nápadným vzhledem vhodné pro filmové a televizní záběry či propagační videa.

OK-BAF

Cessna 172M je čtyřmístný jednomotorový hornoplošník s pohonem Lycoming s výkonem 160 hp s pevnou vrtulí. Letadlo je certifikováno pro lety VFR (lety za viditelnosti) i pro lety IFR (lety podle přístrojů) a pro lety v noci. Letadlo je vybaveno GPS Garmin 650. Letadlo OK-BAF prošlo v roce 2014 celkovou modernizací interiéru i exteriéru.

OK-RTR

Cessna 172SP je čtyřmístný jednomotorový hornoplošník s motorem Lycoming o výkonu 180 hp s pevnou vrtulí. Letadlo je certifikováno pro lety VFR (lety za viditelnosti) i pro lety IFR (lety podle přístrojů) a pro lety v noci. Letadlo je vybaveno avionikou Garmin 1000 s integrovaným autopilotem GFC700. Standardní konfigurace je rozšířena o DME, ADF a Stormscope a letoun může být využíván i pro IFR výcvik. Databáze G1000 je pravidelně aktualizována každých 28 dní (Jeppesen).

OK-WSM

Letoun CESSNA 350 CORVALIS znám též pod názvem Columbia 350 je jednomotorový čtyřmístný dolnoplošník s pevným hlavním a příďovým podvozkem. OK-WSM je první a jediná Cessna 350 Corvalis v ČR! Pohonnou jednotku tvoří vzduchem chlazený šestiválec Teledyne Continental a stavitelná trojlistá vrtule McCauley. Letoun je schválen pro lety za podmínek IFR/VFR/NOC. Ovládání letadla je podobné způsobu, jakým se ovládají velká dopravní letadla typu Airbus, ovládá se sidestickem. Součástí vybavení je plně integrovaný autopilot, moderní avionika Garmin 1000 GlassCockPit.

Proč si vybrat BLUE SKY AVIATION?

MODERNÍ LETADLOVÝ PARK

CESSNA PILOT CENTRUM

LETOVÝ SIMULÁTOR

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

PROFESIONÁLNÍ VÝCVIK

ON-LINE VÝUKA TEORIE