Horkovzdušný balon OK-0025 Blue Sky Aviation

Lety balonem

DOKONALÁ TERAPIE PRO VAŠI DUŠI.

Pojďte se s námi podívat na krásy Čech tak, jak ještě nikdy předtím! Nechte se unášet do výšek v horkovzdušném balónu naší společnosti BLUE SKY AVIATION!

Vznášíte se ve větru a pod vámi se svým líným tempem otáčí Země. Let balónem patří k nezapomenutelným zážitkům, což potvrdí každý, kdo si ho již vyzkoušel. “Žádný jiný dopravní prostředek vám neumožní zažít něco podobného jako majestátní a tichý balón!”

Při plavbě v koši balónu vše připomíná dětskou modelovou železnici. Máte pocit, že jste na světě sami. Všude vládne ticho, klid a nádherná pohoda, při které zažíváte pocit nespoutané svobody. I ti, kteří se před svým prvním letem báli výšek, z této krásy ztrácí řeč a na svůj strach zapomínají. Romantikovo srdce plesá, srdce drsňáka měkne.

S námi: – Zažijete více jak hodinový vyhlídkový let balónem nad naší krásnou krajinou. – Na závěr letu popijeme šampaňské. – Dárkový poukaz v krásném dárkovém balení vám zdarma zašleme poštou. – Můžete letět v létě i v zimě. – V příjemné a přátelské atmosféře se s námi stanete na chvíli balonáři.

Naše lety balónem startujeme nejčastěji z Vrchoviny na Liberecku, ale po domluvě a schválení pilotem lze balón odstartovat i z jiných míst. Klidně z vaší zahrady.

Naším partnerem na Vrchovině na Liberecku je restaurace a penzion Relax Vrchovina, kteří nám poskytli svoji louku pro start a s kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Horkovzdušný balon OK-0025 Blue Sky Aviation

LET BALÓNEM

Odlet

Liberecko, jiné

Směr letu

po směru větru

Délka zážitku

1 den

Délka letu

60 min


Cena pro 6 osob 23 990 Kč

Pronájem balónu s pilotem

Let balónem je pro většinu lidí nevšední zážitek, na který dlouho vzpomínají.

– Balón samotný je velmi fotogenický objekt, který láká zraky všech přihlížejících, zpestří každou událost a každou společenskou akci. – Bezvadné místo pro vaši propagaci. – Z balónu můžete pořizovat fotografie či filmovat. – Perfektní je pro teambuildingové akce či překvapení na promoci, svatbě nebo výročí

Rádi vám poskytneme náš balón včetně pilota a veškerého příslušenství k letu. Let vám pomůžeme naplánovat a zorganizovat. Náš balón je úplně nový a moderní. Pojme až 7 lidí včetně pilota.

JAK LZE HORKOVZDUŠNÝ BALÓN NA VAŠICH AKCÍCH POUŽÍT? Jsou dvě možnosti: – Let balónem – Balón je pevně upoután k zemi a vznáší se na délku lana nad zemí

Samozřejmě je vždy možná i kombinace obojího, kdy balón je po nějakou dobu upoután k zemi a následuje let.

Cena pronájmu balónu s pilotem je závislá od způsobu užití a doby pronájmu.

S organizací vašich akcí s balónem vám rádi pomůžeme. Spolupracujeme s penzionem Relax Vrchovina ve Středočeském kraji pár kroku od zámku Sychrov, který poskytuje ubytování s jídlem po celý den pro rodiny i skupiny. Pronajmout lze celý penzion pro vaše soukromé či firemní akce a jako zpestření si můžete dopřát let balónem přímo od jejich penziónu.

Napište nám svoji představu. Odpovíme obratem.

Proč letět balónem s BLUE SKY AVIATION?

Bezpečnost je naše priorita číslo jedna!

Bezpečnost letu je závislá na meteorologických informacích, bez nichž žádný z pilotů neuskuteční vzlet. Rozhodnutí o provedení letu je vždy na rozhodnutí pilota, který je plně odpovědný za průběh letu a zdraví posádky. Poletíme s vámi  pouze za podmínek, které považujeme za bezpečné. Každý z našich pilotů vlastní pilotní licenci certifikovanou na ÚCL (Úřadu civilního letectví). Balón i koš jsou certifikováni a náležitě oprávněni k letu od ÚCL se všemi povoleními a licencemi.

Bezkonkurenčně nízká cena!

V minulém století bylo létání balónem výsadou těch nejbohatších. To chceme změnit. Ten úžasný pocit, který zažíváme při letu, byste měli mít možnost prožít s námi. Třeba i opakovaně. Nižší cena našich letů je daná reklamou na balóně. Největším oceněním je pro nás vaše radost!

Dlouholeté zkušenosti s balónovým létáním!

Přestože je firma BLUE SKY AVIATION v této oblasti nováčkem, sekci balónového létání má na starost člověk s třicetiletými zkušenostmi s létáním balóny po celém světě. Má v nich nalétáno 1450 hodin.

Nový a moderní balón!

Při koupi balónu jsme mysleli hlavně na vaše pohodlí a bezpečnost. Stěny koše jsou na vnitřní straně čalouněné, což zvyšuje pocit bezpečí. Podlaha koše je pokryta speciální změkčenou podlážkou, která usnadňuje stání. Let si tak vychutnáte naplno. Náš balón je zakázkově navržený a vyrobený světově známou českou společností  Balóny Kubíček spol. s r.o. Více o balónu

Pojištění

Od startu po přistání je každý pasažér plně pojištěn. Na každého cestujícího se vztahuje zákonné pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem balónu na životě a zdraví v souladu s „nařízením evropského parlamentu a rady (ES) č. 785/2004″. Limit pro jednu osobu je 325 tis. Euro.

Darujte let balónem

Jakýkoliv letecký zážitek můžete věnovat jako dárek Dárkový poukaz Vám ZDARMA zašleme poštou v krásném dárkovém balení a to bezprostředně po zaplacení…. Chci zakoupit dárkový poukaz >

Proč si vybrat BLUE SKY AVIATION?

letadlo2

MODERNÍ LETADLOVÝ PARK

thumbup

CESSNA PILOT CENTRUM

simulator

LETOVÝ SIMULÁTOR

person

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

1license

PROFESIONÁLNÍ VÝCVIK

e-learning

ON-LINE VÝUKA TEORIE