instruktori BLUE SKY AVIATION

Instruktoři naší letecké školy

LETECKÁ ŠKOLA BLUE SKY AVIATION

Instruktoři naší letecké školy vás profiesionálně a v přátelské atmosféře připraví na zvládnutí veškerých zkoušek pro získání vaší pilotní licence. Naší prioritou je hlavně bezpečnost, proto vás naši instruktoři povedou při výcviku tak, aby jste se stali bezpečným pilotem letadla.

Vedoucím leteckého výcviku a hlavním leteckým instruktorem v naší letecké škole je jeden z nejzkušenějších pilotů a instruktorů v České republice pan Kamil Skála. Kamil se zabývá letectvím celý svůj profesní život. U letectví začínal jako letecký mechanik. Desítky let pak létal na různých typech dopravních letadel jako kapitán. Je pilot, letecký instruktor a examinátor. Zároveň je také instruktor leteckých instruktorů.

Pod jeho přímým dozorem spolupracujeme s několika zkušenými a certifikovanými leteckými instruktory, někteří z nich pracují jako piloti dopravních letadel či piloti soukromých business jets či vojenské stíhačky Gripen.

Prohlédněte si piloty a instruktory naší letecké školy

Instruktor BLUE SKY AVIATION

Chcete se stát pilotem?

Otestujte se jako pilot jednomotorového letadla. Máme pro vás ukázkovou hodinu za skvělou cenu. Objevte kouzlo létání! Vezmeme vás do letadla a rádi vám vysvětlíme další podrobnosti.

Stanete-li se žákem naší letecké školy, ukázková hodina je pro vás ZDARMA.

Proč si vybrat naši společnost?

Naše ceny jsou nejlepší v celé ČR
Pro stálé zákazníky sleva až 10% z ceny za letovou hodinu
Bezpečnost je naše hlavní priorita
Naši letadla jsou moderní, spolehlivá a v perfektním stavu
Naši piloti jsou zkušení, dostatečně kvalifikovaní a příjemní lidé
Vyjdeme vám vždy maximálně vstříc
Potřebujete se na něco zeptat

Volejte 725 964 081 nebo pište přes kontaktní formulář