ALPY A MUZEUM LETADEL HANGAR-7

Detail letu

Odlet Letiště Praha
Přes Alpské štíty, Salzburg
Délka zážitku 1 den
Délka letu 90 min

Detail letadla

Letadlo Cessna 350 Corvalis
Rychlost 350 km/hod
Dolet letadla 2200 km
Počet míst 4 vč.pilota
Cena pro 3 osoby 36490 Kč
 Objednat let >

Popis

Letecký zážitek pro milovníky letadel a hor! Podíváme se nad horské masivy, údolí, horská jezera a říčky z výšky. Opravdu úchvatná podívaná, kterou ze země neuvidíte. Čekají nás trvale zasněžené štíty Alp, alpské ledovce, smaragdově modrá alpská jezera a hluboká horská údolí. Milovníci letadel si přijdou na své při prohlídce unikátní sbírky letadel The Flying Bulls, HANGAR-7.

Tento celodenní výlet zahájíme kolem deváté hodiny ranní odletem z letiště Praha – Letňany. Čeká nás přibližně hodinový let na letiště W. A. Mozarta v Salzburgu (Rakousko). Než však přistaneme, pokocháme se pohledem na zasněžené vrcholky Alp, hluboká alpská údolí a na nádherně modrá horská jezera. Jde o dech beroucí podívanou, na kterou jen tak nezapomenete!

Poté, co se pokocháme pohledem na majestátní pohoří, přistaneme na letišti v Salzburgu. Zde si odpočineme a navštívíme  muzeum letadel sponzorované firmou Red Bull HANGAR-7

Pokud nám vyhládne, můžeme se posilnit obědem ve stylové rakouské restauraci, v blízkosti letiště. Po-té se vydáme na zpáteční cestu. V odpoledních hodinách, přibližně po páté, přistaneme na letišti Praha Letňany.

Poznámka: Let lze realizovat pouze za příznivého počasí a to hlavně nad Alpami. Chceme totiž, abyste si výlet vychutnali na plno. V zimním období létáme pouze do Salzburgu – vyhlídkový let nad vrcholky Alp realizovat nemůžeme.

Cena je za zpáteční let včetně všech poplatků. Cena je včetně DPH. V ceně není zahrnut oběd ve stylové restauraci v Rakousku.

Máte dotaz k organizaci letu? Projděte si často kladené otázky našich klientů!

Podívejte se na video ze zážitkového letu nad Alpy

HANGAR 7 – The Flying bulls

Hangar 7 na letišti v Salzburgu je jedinečná budova, kde jsou k vidění historická letadla Flying Bulls a sbírka závodních vozidel Formule 1. Hangar 7 je také jedinečný architektonický koncept, kde se technologie, umění a zábava potkávají tváří tvář a přirozeně se doplňují. Doplněno o restauraci Ikarus, dva bary, venkovní terasu a kavárnu je to také místo pro milovníky umění, jídla a příjemného žití.

V Hangáru 7 jsou k nalezení největší letouny z historie létání. Všeobecně obdivovaná a jedinečná kolekce obsahuje rarity jako jsou Lockheed P-38 Lightning, severoamerický B-25J Mitchell, Chance Vought F4U-4 “Corsair” a DC-6.

I mezi helikopterami to není jiné Flying Bulls mají dvě BO 105, na světě jediné civilní helikoptéry licencované pro akrobatické létání, plus helikoptéru Bell Cobra s proslulou minulostí.

Závodní vozidla Formule 1 RED BULL jsou rozmístěny vedle letounů. Můžete obdivovat tyto na světě nejrychlejší formule a nádherný nadčasový design těchto vozidel Formule 1.

Více o Flying Bulls a Hangáru 7 čtěte na: http://www.hangar-7.com/

Darujte let do Apl a muzea letadel

Potěšte svoji drahou polovičku a darujte let do Alp a muzea letadel! Dárkový poukaz Vám ZDARMA zašleme poštou v krásném dárkovém balení a to bezprostředně po zaplacení.

Chci zakoupit dárkový poukaz >

Prohlédněte si další zážitkové lety

ROMANTICKÝ VÝLET DO KARLOVÝCH VARŮ

Odlet

Letiště Praha Letňany

Přes

Karlovy Vary

Délka zážitku

1 den

Délka letu

35 min


Cena pro 2 osoby 19 990 Kč

VÍKEND U MOŘE V CHORVATSKU

Odlet

Letiště Praha Letňany

Přes

Letiště Lošinj

Délka zážitku

3 dny

Délka letu

135 min


Cena pro 3 osoby 69 990 Kč

ZÁBAVNÝ PARK EURO-PARK

Odlet

Letiště Praha Letňany

Přes

Letiště Lahr

Délka zážitku

2 dny

Délka letu

120 min


Cena pro 5 osob 74 990 Kč
Potřebujete se na něco zeptat?

Volejte 725 964 081 nebo pište přes kontaktní formulář