Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Zahájení kurzu ATPL Teorie

9.8.2021 @ 8:00 - 17:00

ZAHÁJENÍ KURZŮ TEORIE PILOTA DOPRAVNÍHO LETADLA – ATPL(A) 


Kurz teorie ATPL(A) je jeden z důležitých a nezbytných milníků v profesionální letecké kariéře pilota. Pokud se chcete stát dopravním pilotem, musíte kurz absolvovat a po-té úspěšně složit zkoušky z této teorie na Úřadě pro civilní letectví. Kurz teorie pilota dopravního letadla obsahuje kromě jiného také potřebné teoretické znalosti pro získání licence Obchodní pilot letounů (CPL) a kvalifikaci pro přístrojové létání (IR). Obě kvalifikace jsou nezbytné pro to, aby se pilot mohl ucházet o místo prvního důstojníka u aerolinek.

Čím se kurz v BLUE SKY AVIATION liší od ostatních kurzů teorie dopravního pilota?

BLUE SKY AVIATION poskytuje:

  • On-line distanční výukový kurz  s video konferencemi
  • 68 hodin konzultacíe s instruktorem prostřednictvím videokonferencí
  • Zahájení studia 6x v průběhu roku
  • eLearning prostředí pro samostudium a testování znalostí
  • Oxford Aviation Academy učebnice jsou součástí eLearningu a jsou zahrnuty v ceně kurzu

PŘIHLÁSIT SE DO KURZU >

Základní popis kurzu teorie pilota dopravního letadla v naší škole:

Kurz ATPL(A) teorie probíhá v 8-mi týdenních blocích/kurzech s fixním začátkem a koncem v průběhu roku. Jednotlivé bloky jsou rozděleny krátkými přestávkami. Maximální celková délka kurzu je 18 měsíců. Tuto délku si může student zkrátit zvýšenou intenzitou studia až na 8 měsíců. Jednotlivé předměty jsou rozplánovany do 8 týdnů aktivního studia, poslední týden je určený pro opakování a závěrečné testování.

Po zápisu do kurzu obdrží student doporučený studijní plán. Student se zapisuje dle doporučeného studijního plánu a vlastního uvážení ke studiu jednotlivých předmětů kurzu. Studentům doporučujeme studovat v každém studijním bloku 2 předměty, maximální počet je studium 4 předmětů v jednom 8-mi týdenním bloku.

Pro každý týden studia je studentovi prostřednictvím eLearningu k dispozici seznam literatury k prostudování, doplňkové studijní materiály, videa, pracovní sešity a testy.

Výuka na učebně je prováděna formou konzultací s lektorem, konzultace mohou být i formou video hovoru. Termíny jsou stanovovány školou v průběhu studia v rozsahu určeném osnovou kurzu.

Cena kurzu ATPL(A) teorie v rozsahu 650 hodin:

Cena kurzu: 59 169 Kč vč DPH (48 900 Kč bez DPH)
Součástí ceny jsou učebnice Oxford Aviation Academy a další studijní a výukové materiály dostupné prostřednictvím eLearningu.

VÍCE INFORMACÍ O PODMÍNKÁCH ZÍSKÁNÍ

Podrobnosti

Datum:
9.8.2021
Čas:
8:00 - 17:00

Pořadatel

BLUE SKY AVIATION s.r.o.
Telefon:
+420 725 964 081
Email:
info@blueskyaviation.cz
Webová stránka:
www.blueskyaviation.cz

Místo konání

Distance course