PILOTNÍ VÝCVIK V PRAZE

LETECKÁ ŠKOLA BLUE SKY AVIATION

Jaké je to být pilotem/pilotkou letadla? Přijďte otestovat sami sebe. Dozvíte se vše o pilotáži letadla. Co je třeba k tomu, aby jste mohli začít s výcvikem pilota letounu a především, abyste výcvik úspěšně dokončili.

Poskytujeme pilotní výcvik pro licence od nuly až po pilota dopravního letadla dle mezinárodních evropských standardů EASA. Zde naleznete seznam licencí a kvalifikací pro piloty letadel.

Převod nebo validace zahraničních pilotních licencí např. ze Spojených států podle FAA legislativy či z Ruské federace dle FAVT na evropskou licenci podle legislativy EASA dle Part-FCL?

5 ZÁKLADNÍCH KROKŮ K PILOTOVI LETADLA

1. VYZKOUŠEJTE SEZNAMOVACÍ LET

Nejste si úplně jistí, zda jste se pro pilotování letadla narodili? Nevíte zda jsme ta správná škola pro vás? Objednejte si seznamovací let. Tento let se vám započítá do výcviku pro získání licence, takže rozhodně neplýtváte penězmi. Naopak stanete-li se žákem naší letecké školy, seznamovací let je pro vás ZDARMA.

Objednat seznamovací let >

2. ZAJISTĚTE SI FINANCOVÁNÍ

Naučit se létat není zrovna laciné. Když už se tedy pro výcvik pilota rozhodnete, je dobré mít připraveno dostatek finančních prostředků. Pokud nemáte dostatek finančních prostředků z vlastních zdrojů, máte možnost zajistit si financování vašeho pilotního výcviku bankovním úvěrem.

Financování výcviku >

3. VYPLŇTE PŘIHLÁŠKU V LETECKÉ ŠKOLE

Vyplňte on-line formulář. Uzavřeme smlouvu o výcviku, stavnovíme si výcvikový plán a termín zahájení první výcvikové lekce. Všechny naše kurzy včetně výuky teorie probíhají formou individuálních lekcí. Přizpůsobíme se tedy i časově vytíženým zájemcům o výcvik.

Vyplnit přihlášku >

4. OBJEDNEJTE SI ZDRAVOTNÍ VYŠETŘENÍ

Každý pilot musí být v dobré fyzické kondici. Pro privátní létání nejsou obvykle na překážku běžné zdravotní omezení např. běžné zrakové vady. Profesionální pilot pak musí být v mnohem lepší zdravotní kondici.

Více o zdravotním vyšetření >

5. ZAČNĚTE VÝCVIK PILOTA LETADLA

Nyní vám již nic nebrání zahájit výcvikový kurz pilota letadla. Výcvik startuje výukou základní teorie o letadle a jeho pilotáži, na kterou po prvních úvodních hodinách navazuje také letový výcvik. Začněte již nyní a za měsíce 2 můžete být pilotem letadla!

START >

Chcete se stát pilotem?

UKÁZKOVÁ HODINA
Otestujte se jako pilot jednomotorového letadla. Máme pro vás ukázkovou hodinu za skvělou cenu. Objevte kouzlo létání! Vezmeme vás do letadla a rádi vám vysvětlíme další podrobnosti.

Stanete-li se žákem naší letecké školy, ukázkovou hodinu vám započítáme do výcviku.

Kde bude prováděn pilotní výcvik?

Ucebna BLUE SKY AVIATION

Letiště Kladno

Letový výcvik probíhá z letiště Kladno, kde hangárujeme naše letadla. Během výcviku se seznámíte s různými letišti v rámci ČR a pokud budete souhlasit, doporučujeme část výcviku absolvovat i na letištích v zahraničí, tak aby jste se seznámili s postupy při letech a přistáních na letištích v zahraničí.

Hodiny teoretické výuky pilotního výcviku probíhají v našich učebnách na letišti v Kladně. Teoretická výuka však může probíhat i přímo ve vaší kanceláři. Jednoduše přijedeme za vámi.

On-line

Výuka teorie ATPL, PPL probíhá on-line formou videokonference z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře.

Podívejte se k nám

Letadla v naší letecké škole

Letadla, která využíváme k pilotnímu výcviku jsou pro jejich letové vlastnosti, jednoduchost pilotáže a zejména vysokou bezpečnost letu celosvětově nejvyužívanějšími a nejvhodnějšími letadly pro pilotní výcvik. Naše letadla jsou navíc vybavena moderní avionikou využívanou pro lety za snížené viditelnosti tj. pro lety podle přístrojů, kterou naleznete i ve velkých dopravních letadlech což ocení zvláště ti, co se chtějí létání věnovat na profesionálnější úrovni.

Naše škola vlastní moderní certifikovaný simulátor FNPT II pro výcvik pilotů, jediný svého druhu v ČR.

Prohlédněte si letadla >

Instruktoři naší letecké školy

Instruktoři naší letecké školy vás profiesionálně a v přátelské atmosféře připraví na zvládnutí veškerých zkoušek pro získání vaší pilotní licence. Naší prioritou je hlavně bezpečnost, proto vás naši instruktoři povedou při výcviku tak, aby jste se stali bezpečným pilotem letadla.

Naši instruktoři >

Proč si vybrat BLUE SKY AVIATION?

MODERNÍ LETADLOVÝ PARK

CESSNA PILOT CENTRUM

SIMULÁTOR FNPT II

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

PROFESIONÁLNÍ VÝCVIK

ON-LINE VÝUKA TEORIE