PILOT VRTULNÍKU

PILOTEM VRTULNÍKU ZA 4 MĚSÍCE

Chcete se stát pilotem vrtulníku? Otestujte sebe jako pilota vrtulníku. Máme pro vás ukázkovou hodinu za skvělou cenu. Objevte kouzlo pilotování vrtulníku. Vezmeme vás na palubu a vysvětlíme vám další podrobnosti.

Pilotní výcvik k získání licence soukromý pilot vrtulníku dle evropských standardů EASA  pro vaše privátní lety, ale i start k vaší profesionální kariéře pilota vrtulníku.

Bezpečnost je prioritou naší letecké školy, proto výcvik pilota vrtulníku provádíme na moderních vrtulnících Cabri G2 s trojlistou vrtulí, které zabezpečují velmi příjemné a především bezpečné letové vlastnosti.

Simulátor pro výcvik pilotů vrtulníku s virtuální realitou (VR) na pohyblivé platformě. Nejlépe vybavený taktický simulátor vrtulníku s VR v České republice.

5 KROKŮ JAK SE STÁT PILOTEM VRTULNÍKU

1. VYZKOUŠEJTE SEZNAMOVACÍ LET

Nejste si úplně jistí, zda jste se pro pilotování vrtulníku narodili? Nevíte zda jsme ta správná škola pro vás? Objednejte si seznamovací let. Tento let se vám započítá do výcviku pro získání licence, takže rozhodně neplýtváte penězmi.

Objednat seznamovací let >

2. ZAJISTĚTE SI FINANCOVÁNÍ

Stát se pilotem vrtulníku není zrovna levné, je to však dostupné. Pokud nemáte dostatek vlastních finančních prostředků na výcvik, pomůžeme vám zajistit financování vašeho pilotního výcviku bankovním úvěrem.

Financování výcviku >

3. ODEŠLETE PŘIHLÁŠKU

Vyplňte on-line formulář. Uzavřeme smlouvu o výcviku, stavnovíme si výcvikový plán a termín zahájení první výcvikové lekce. Všechny naše kurzy včetně výuky teorie probíhají formou individuálních lekcí. Přizpůsobíme se tedy i časově vytíženým zájemcům o výcvik.

Vyplnit přihlášku >

4. OBJEDNEJTE SI ZDRAVOTNÍ VYŠETŘENÍ

Každý pilot musí být v dobré fyzické kondici. Budete potřebovat vyšetření leteckým lékařem a získat Zdravotní průkaz minimálně třídy 2.

Objednat k lékaři >

5. ZAČNĚTE VÝCVIK PILOTA VRTULNÍKU

Nyní vám již nic nebrání zahájit výcvikový kurz pilota vrtulníku. Výcvik startuje výukou základní teorie o vrtulníku a jeho pilotáži, na kterou po prvních uvodních hodinách navazuje také letový výcvik. Začněte již nyní a za 4 měsíce můžete být pilotem vrtulníku!

Výcvik pilota vrtulníku >

CHCETE SE STÁM PILOTEM VRTULNÍKU?

UKÁZKOVÁ HODINA
Otestujte se jako pilot vrtulníku! Máme pro vás ukázkovou hodinu za skvělou cenu. Objevte kouzlo létání!
Navíc! Stanete-li se žákem naší letecké školy, ukázkovou hodinu vám započítáme do výcviku.

Objednat ukázkový let >

Proč si vybrat BLUE SKY AVIATION?

MODERNÍ LETADLOVÝ PARK

CESSNA PILOT CENTRUM

SIMULÁTOR FNPT II

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

PROFESIONÁLNÍ VÝCVIK

ON-LINE VÝUKA TEORIE