Ubytování pro studenty letecké školy

Sdílet příspěvek

Nové ubytování na letišti Kladno: Ideální volba pro studenty letecké školy Blue Sky Aviation

Jednou z výhod, které nabízí letecká škola Blue Sky Aviation, je nově otevřené ubytování přímo na letišti Kladno. Naši studenti tak mají unikátní možnost bydlet přímo v místě výcviku. Apartmán prošel nedávnou rekonstrukcí a umožňuje nejen pohodlné a bezproblémové bydlení přímo v prostorách letiště, ale nachází se i nedaleko hlavního města Prahy, což zaručuje jeho dobrou dostupnost z letiště Václava Havla Praha a nabízí možnost navštívit hlavní město.

Studenti tak mají nejen pohodlí a komfort, ale také výhodnou cenu ubytování. Apartmán pro 2 osoby zahrnuje vybavenou kuchyňku a samozřejmě vlastní koupelnu s toaletou. Díky této lokalitě mají studenti možnost doslova „dýchat“ letecké prostředí a být stále v blízkosti svých výcvikových letadel i instruktorů.

Další možností je ubytování vedle letiště Václava Havla Praha, které mohou naši studenti také využít. Tento byt je pro max. 3 osoby a k dispozici máte také vybavenou kuchyňku a vlastní sociální zařízení. Z ubytování se dostanete k nám na letiště Kladno za 20 min jízdy autem.

Informujte se o podrobnostech a možnostech ubytování na telefonním čísle + 420 725 964 081 nebo nám napište přes webový formulář níže.