o_nas1_1227_277

O nás

Společnost BLUE SKY AVIATION

1trail

Seznamte se s piloty naší letecké společnosti a instruktory naší letecké školy.

letadlo

Prohlédněte si letadla provozovaná naší leteckou společností.

1license

Naše společnost je schválená pro provoz Úřadem civilního letectví. Zkontrolujte si naše provozní oprávnění.

letadlo2

Letiště kde bázujeme naše letadla a odkud nejčastěji létáme.

  • Jsme letecká společnost zabývající se výcvikem pilotů  pro soukromé i komerční lety. Od nuly až po dopravního pilota, ale i “hobby” létání.
  • Zabýváme se také soukromou leteckou přepravou a pronájmem letadel pro zdokonalovací výcviky a time-building. Létáme pro váš business i volný čas.
  • Naší hlavní prioritou je bezpečnost a kvalita služeb. Díky tomu, že naše letadla vlastníme, máme přímý dohled nad stavem letadel jejich pravidelným servisem a můžeme si dovolit i skvělé ceny.

Chcete se stát pilotem?

V naší letecké škole měníme lidem sny ve skutečnost přátelskou a vstřícnou formou, individuálním přístupem a materiálovou podporou zdarma. Otestujte se jako pilot jednomotorového letadla. Objevte kouzlo létání! Vezmeme vás do letadla a rádi vám vysvětlíme další podrobnosti.

Stanete-li se žákem naší letecké školy, ukázková hodina je pro vás ZDARMA.

Napište si zdarma a nezávazně o našeho podrobného průvodce pro zájemce o pilotní výcvik.

ZKRAŤTE SI CESTU S NAŠÍM “AEROTAXI”

HODINOVÉ SAZBY PRO DESTINACE VE STŘEDNÍ EVROPĚ

Letadlem pro 3 osoby:  8 990 Kč za hodinu letu

Letadlem pro 5 osob:  10 990 Kč za hodinu letu

Podívejte se do jakých destinací létáme

Zobrazit destinace >

DARUJTE LETECKÝ ZÁŽITEK

Darujte luxusní letecký zážitek či vyhlídkový let. Dárkový poukaz Vám zašleme poštou ZDARMA v krásném dárkovém balení. Prohlédnout letecké zážitky >

Proč si vybrat naši společnost?

Vaše bezpečnost je naší prioritou!

Poletíme s Vámi pouze za povětrnostních podmínek, které považujeme za bezpečné a pouze s letouny, které jsou v perfektním technickém stavu.  Definitivní slovo o konání letu má vždy velitel letadla. Teprve tehdy si můžete vychutnat ten pravý letecký zážitek, který se nesmazatelně zapíše do vašich vzpomínek.

Několikaleté zkušenosti s létáním!

Přestože firma BLUE SKY AVIATION je nováčkem v oblasti komerčního létání, sekci létání má na starosti a současně vedoucím letového provozu je pilot s mnohaletými aktivními zkušenostmi s létáním po celé Evropě. Naše společnost disponuje dalšími zkušenými piloty z nichž někteří pilotují i dopravní letadla nebo jsou leteckými instruktory. Všichni naši piloti jsou certifikováni létat na konkrétních typech letounů, které vlastníme.

Nejnižší ceny na trhu!

Protože všechny naše letadla vlastníme, můžeme si dovolit nabídnout Vám opravdu nízkou cenu za let. Rádi bychom, aby létání letadlem bylo dostupné pro všechny, kdo létat chtějí. Neváhejte, létání je úžasný zážitek a s naší cenou bude spokojena i Vaše peněženka.

Nová a moderní letadla, Vaše pohodlí!

Naše letadla jsou téměř nová či průběžně modernizovaná, tak aby neustále držela krok s moderní dobou. Jsou vybavena nejmodernějšími zařízeními pro zvýšení bezpečnosti a konformity letu, jak pro piloty, tak pro pasažéry. Mají moderní navigační a řídící přístroje, pohodlný a renovovaný interiér.

Pojištění

Od startu po přistání je každý pasažér plně pojištěn. Na každého cestujícího se vztahuje zákonné pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem letadla na životě a zdraví v souladu s „nařízením evropského parlamentu a rady (ES) č. 785/2004″.