pilotnivycvik_1227_277_4

Pilotem na zkoušku

LETECKÁ ŠKOLA BLUE SKY AVIATION

cessna-172

PILOTEM NA ZKOUŠKU CESSNA 172

Odlet: Letiště Praha Letňany

Letadlo: Cessna 172M

Délka letu: 30 min


Cena pro 1 osobu + 2 pas.
4 490 Kč
ok-rtr

PILOTEM NA ZKOUŠKU CESSNA SP172

Odlet: Letiště Praha Letňany

Letadlo: Cessna SP172

Délka letu: 30 min


Cena pro 1 osobu + 2 pas.
5 490 Kč
let_s_corvalis_darek_pro_muze451x164

PILOTEM NA ZKOUŠKU CESSNA 350 CORVALIS

Odlet: Letiště Praha Letňany

Letadlo: Cessna 350 Corvalis

Délka letu: 30 min


Cena pro 1 osobu + 1 pas.
7 490 Kč
airline captain saluting

Co je “PILOTEM NA ZKOUŠKU”?

Jestli si ještě nejste úplně jistí, zda jste se pro pilotování letadla narodili a toužíte si pilotování vyzkoušet, objednejte si program „Pilotem na zkoušku“. V rámci programu vám vysvětlíme, co vše je s létáním spojeno, a vyzkoušíte si řízení letadla z „velitelského“ sedadla. Ale pozor! Pilotování letadla je návykové.

 • Pilotem na zkoušku je určeno všem fanouškům létání, kteří se nespokojí jen s pozorováním světa z ptačí perspektivy, ale rádi by na chvíli zkusili, jaké neskutečné obzory se jim otevřou, když jim opravdu narostou křídla.
 • Pod vedením zkušených pilotů – instruktorů vás seznámíme se vším, co musíte umět a znát, než se odpoutáme od země.
 • Vysvětlíme vám, jak je možné, že něco tak velkého a neforemného dokáže létat, a že pokud dodržíte některá základní pravidla, stane se pro vás létání stejně normálním a bezpečným jako každodenní jízda autem.
 • Pak už nám nic nebrání spolu připravit letadlo, nastartovat a oznámit řídícímu letiště náš odlet.
 • Součástí výcviku je vyzkoušení základní pilotáže letadla, při níž nakonec sami budete řídit letadlo ve stoupání nebo klesání, provádět základní zatáčky a přitom se orientovat v běžných leteckých přístrojích. Vzhledem k tomu, že je letadlo vybaveno dvojím řízením, můžete si vše užít ze sedadla velitele, vždy však pod taktovkou druhého pilota, který může okamžitě korigovat let.
 • Jediné, co necháte na pilotovi, bude start a přistání letadla.

Létání člověku otevírá neuvěřitelné obzory a zároveň vás učí silné disciplíně a pokoře, kterých se nám v dnešní uspěchané době příliš nedostává.

CHCETE SE STÁT PILOTEM?

Pilotní výcvik s  BLUE SKY AVIATION

LÉTÁME Z LETIŠTĚ PRAHA LETŇANY

 • INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP – Specializujeme se na privátní výuku pilotního výcviku a preferujeme individuální přístup k našim žákům. Individuální přístup, nám umožňuje plně se žákovi věnovat a zároveň mu vyjít vstříc v jeho individuálních možnostech a potřebách. Teoretická i praktická část pilotního výcviku je přizpůsobena plně potřebám a časovým možnostem žáka naší letecké školy. Teoretické hodiny pilotního výcviku mohou probíhat i u vás v kanceláři, instruktor za vámi jednoduše přijede.
 • CELOROČNÍ PROVOZ, 7 DNÍ V TÝDNU – Praktická i teoretická výuka probíhá celoročně, každý den včetně víkendů.
 • MODERNÍ LETADLA V PERFEKTNÍM STAVU – Díky tomu, že všechny naše letadla jsou vybavena moderní avionikou pro létání za snížené viditelnosti tj. podle přístrojů (tzv. IFR – Instrument flight rules), již v základním výcviku vás připravujeme i na případnou dráhu profesionálních pilotů. Veškerý výcvik absolvujete na našich letadlech za zvýhodněnou cenu.
 • SIMULÁTOR – Naše škola disponuje plně vybaveným leteckým simulátorem. Výhody leteckého simulátoru při pilotním výcviku je především seznámení se s daným letadlem za mnohonásobně nižší cenu než je cena skutečného letadla. Výhodou je také možnost létat a trénovat, i když je venku špatné počasí. Na leteckém simulátoru se provádí nácvik veškerých činností v bezpečí, kdy je možné simulaci kdykoli zastavit a vše žákovi řádně vysvětlit. Po zvládnutí pilotáže na simulátoru pak žák přechází na skutečné letadlo a to bez stresu či obavy, že by něco nezvládl a při samotném letu se pak cítí komfortně.
 • LICENCE PPL(A), IR, CPL, ATPL – Provádíme kompletní výcvik soukromého pilota (PPL) včetně všech souvisejících zkoušek, studijních materiálů a ostatních náležitostí, nutných pro zdárné absolvování výcviku. Ve spolupráci s našimi partnery zajišťujeme výcvik a zkoušky navazujících úrovní pilotní licence jako jsou kvalifikace pro lety dle přístrojů nově EIR (En-route Instrument Rules) nebo kompletní IR, licence obchodního pilota CPL, licence dopravního pilota – ATPL, letecká angličtina pro lety do zahraničí – ICAO či přezkoušení na různé typy letounů. Navazující výcvik je prováděn na našich letadlech za zvýhodněné ceny.

Pilotní výcvik v Praze

Chcete se stát pilotem?

Otestujte se jako pilot jednomotorového letadla. Máme pro vás ukázkové hodiny za skvělou cenu. Objevte kouzlo létání! Vezmeme vás do letadla a rádi vám vysvětlíme další podrobnosti.

Stanete-li se žákem naší letecké školy, ukázková hodina je pro vás ZDARMA.

Proč si vybrat naši společnost?

 • Naše ceny jsou nejlepší v celé ČR
 • Pro stálé zákazníky sleva až 10% z ceny za letovou hodinu
 • Bezpečnost je naše hlavní priorita
 • Naše letadla jsou moderní, spolehlivá a v perfektním stavu
 • Naši piloti a instruktoři jsou zkušení, dostatečně kvalifikovaní a příjemní lidé
 • Vyjdeme vám vždy maximálně vstříc