pilotnivycvik_1227_277_4

Pilotem na zkoušku

LETECKÁ ŠKOLA BLUE SKY AVIATION

Co je “PILOTEM NA ZKOUŠKU”?

Jestli si ještě nejste úplně jistí, zda jste se pro pilotování letadla narodili a toužíte si pilotování vyzkoušet, objednejte si program „Pilotem na zkoušku“. V rámci programu vám vysvětlíme, co vše je s létáním spojeno, a vyzkoušíte si řízení letadla z „velitelského“ sedadla. Ale pozor! Pilotování letadla je návykové.

  • Pilotem na zkoušku je určeno všem fanouškům létání, kteří se nespokojí jen s pozorováním světa z ptačí perspektivy, ale rádi by na chvíli zkusili, jaké neskutečné obzory se jim otevřou, když jim opravdu narostou křídla.
  • Pod vedením zkušených pilotů – instruktorů vás seznámíme se vším, co musíte umět a znát, než se odpoutáme od země.
  • Vysvětlíme vám, jak je možné, že něco tak velkého a neforemného dokáže létat, a že pokud dodržíte některá základní pravidla, stane se pro vás létání stejně normálním a bezpečným jako každodenní jízda autem.
  • Pak už nám nic nebrání spolu připravit letadlo, nastartovat a oznámit řídícímu letiště náš odlet.
  • Součástí výcviku je vyzkoušení základní pilotáže letadla, při níž nakonec sami budete řídit letadlo ve stoupání nebo klesání, provádět základní zatáčky a přitom se orientovat v běžných leteckých přístrojích. Vzhledem k tomu, že je letadlo vybaveno dvojím řízením, můžete si vše užít ze sedadla velitele, vždy však pod taktovkou druhého pilota, který může okamžitě korigovat let.
  • Jediné, co necháte na pilotovi, bude start a přistání letadla.

Létání člověku otevírá neuvěřitelné obzory a zároveň vás učí silné disciplíně a pokoře, kterých se nám v dnešní uspěchané době příliš nedostává.

airline captain saluting

Chcete se stát pilotem?

Otestujte se jako pilot jednomotorového letadla. Máme pro vás ukázkové hodiny za skvělou cenu. Objevte kouzlo létání! Vezmeme vás do letadla a rádi vám vysvětlíme další podrobnosti.

Stanete-li se žákem naší letecké školy, ukázková hodina je pro vás ZDARMA.

Proč si vybrat BLUE SKY AVIATION?

letadlo2

MODERNÍ LETADLOVÝ PARK

thumbup

CESSNA PILOT CENTRUM

simulator

LETOVÝ SIMULÁTOR

person

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

1license

PROFESIONÁLNÍ VÝCVIK

e-learning

ON-LINE VÝUKA TEORIE