O NÁS

Společnost BLUE SKY AVIATION

Seznamte se s piloty naší letecké společnosti a instruktory naší letecké školy.

Prohlédněte si letadla provozovaná naší leteckou společností.

Letiště kde bázujeme naše letadla a odkud nejčastěji létáme.

Naše společnost je schválená pro provoz Úřadem civilního letectví. Zkontrolujte si naše provozní oprávnění.

  • Jsme letecká společnost zabývající se výcvikem pilotů  pro soukromé i komerční lety. Od nuly až po dopravního pilota (0-ATPL), ale i „hobby“ létání.
  • Zabýváme se také soukromou leteckou přepravou a pronájmem letadel pro zdokonalovací výcviky a time-building. Létáme pro váš business i volný čas.
  • Naší hlavní prioritou je bezpečnost a kvalita služeb. Díky tomu, že naše letadla vlastníme, máme přímý dohled nad stavem letadel jejich pravidelným servisem a můžeme si dovolit i skvělé ceny.

Proč si vybrat BLUE SKY AVIATION

CESSNA PILOT CENTRUM

BSA je certifikovanou společností mezinárodní sítě leteckých škol CESSNA PILOT CENTER provozovanou výrobcem letounů Cessna, americkou společností Textron Aviation.

MODERNÍ LETOUNY

Letadlový park BSA tvoří letouny CESSNA vybavené moderní avionikou používanou v dopravních letadlech. Všechny letouny jsou pečlivě a pravidelně servisované.

SIMULÁTOR FNPT II

BSA disponuje EASA certifikovaným simulátorem FNPT II výuku náročných letových postupů v bezpečí učebny.

0 – ATPL

Pilotní výcvik od 0 až po profesionálního pilota dopravního letounu dle evropských standardů EASA. Získané licence a kvalifikace jsou platná ve všech zemích Evropské unie.

FINANCOVÁNÍ VÝCVIKU

Nemáte dostatek vlastních finančních prostředků na výcvik? Zajistíme vám financování vašeho pilotního výcviku.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Vyjdeme maximálně vstříc vašim potřebám a požadavkům jak ve výcviku tak při pronájmu letounů. Letové i teoretické kurzy jsou formou individuálních lekcí, pouze instruktor a student.

E-LEARNING

Materiály pro studium teorie a testové otázky pro přípravu na zkoušky jsou pro vás dostupné non stop on-line i off-line prostřednictvím našeho unikátního e-learningového portálu. Materiály pro výuku teorie jsou ZDARMA.

ON-LINE REZERVACE

Letadla pro vaše lety si rezervujete sami v našem on-line rezervačním systému.