Pilotem na zkoušku

LETECKÁ ŠKOLA BLUE SKY AVIATION

Co je „PILOTEM NA ZKOUŠKU“?

Jestli si ještě nejste úplně jistí, zda jste se pro pilotování letadla narodili a toužíte si pilotování vyzkoušet, objednejte si program „Pilotem na zkoušku“. V rámci programu vám vysvětlíme, co vše je s létáním spojeno, a vyzkoušíte si řízení letadla z „velitelského“ sedadla. Ale pozor! Pilotování letadla je návykové.

  • Pilotem na zkoušku je určeno všem fanouškům létání, kteří se nespokojí jen s pozorováním světa z ptačí perspektivy, ale rádi by na chvíli zkusili, jaké neskutečné obzory se jim otevřou, když jim opravdu narostou křídla.
  • Pod vedením zkušených pilotů – instruktorů vás seznámíme se vším, co musíte umět a znát, než se odpoutáme od země.
  • Vysvětlíme vám, jak je možné, že něco tak velkého a neforemného dokáže létat, a že pokud dodržíte některá základní pravidla, stane se pro vás létání stejně normálním a bezpečným jako každodenní jízda autem.
  • Pak už nám nic nebrání spolu připravit letadlo, nastartovat a oznámit řídícímu letiště náš odlet.
  • Součástí výcviku je vyzkoušení základní pilotáže letadla, při níž nakonec sami budete řídit letadlo ve stoupání nebo klesání, provádět základní zatáčky a přitom se orientovat v běžných leteckých přístrojích. Vzhledem k tomu, že je letadlo vybaveno dvojím řízením, můžete si vše užít ze sedadla velitele, vždy však pod taktovkou druhého pilota, který může okamžitě korigovat let.
  • Jediné, co necháte na pilotovi, bude start a přistání letadla.

Létání člověku otevírá neuvěřitelné obzory a zároveň vás učí silné disciplíně a pokoře, kterých se nám v dnešní uspěchané době příliš nedostává.

Chcete se stát pilotem?

Otestujte se jako pilot jednomotorového letadla. Máme pro vás ukázkové hodiny za skvělou cenu. Objevte kouzlo létání! Vezmeme vás do letadla a rádi vám vysvětlíme další podrobnosti.

Stanete-li se žákem naší letecké školy, ukázkovou hodinu vám započítáme do výcviku.

Proč si vybrat BLUE SKY AVIATION?

MODERNÍ LETADLOVÝ PARK

CESSNA PILOT CENTRUM

SIMULÁTOR FNPT II

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

PROFESIONÁLNÍ VÝCVIK

ON-LINE VÝUKA TEORIE