PILOTEM NA ZKOUŠKU

Co je „PILOTEM NA ZKOUŠKU“?

Jestli si ještě nejste úplně jistí, zda jste se pro pilotování letadla narodili a toužíte si pilotování vyzkoušet, objednejte si program „Pilotem na zkoušku“. V rámci programu vám vysvětlíme, co vše je s létáním spojeno, a vyzkoušíte si řízení letadla z „velitelského“ sedadla. Ale pozor! Pilotování letadla je návykové.

  • Pilotem na zkoušku je určeno všem fanouškům létání, kteří se nespokojí jen s pozorováním světa z ptačí perspektivy, ale rádi by na chvíli zkusili, jaké neskutečné obzory se jim otevřou, když jim opravdu narostou křídla.
  • Pod vedením zkušených pilotů – instruktorů vás seznámíme se vším, co musíte umět a znát, než se odpoutáme od země.
  • Součástí výcviku je vyzkoušení základní pilotáže letadla, při níž nakonec sami budete řídit letadlo ve stoupání nebo klesání, provádět základní zatáčky a přitom se orientovat v běžných leteckých přístrojích. Vzhledem k tomu, že je letadlo vybaveno dvojím řízením, můžete si vše užít ze sedadla velitele, vždy však pod taktovkou druhého pilota, který může okamžitě korigovat let.
  • Jediné, co necháte na pilotovi, bude start a přistání letadla.

Létání člověku otevírá neuvěřitelné obzory a zároveň vás učí silné disciplíně a pokoře, kterých se nám v dnešní uspěchané době příliš nedostává.

Chcete se stát pilotem?

Otestujte se jako pilot letadla nebo vrtulníku. Máme pro vás ukázkové hodiny za skvělou cenu. Objevte kouzlo létání! Vezmeme vás do letadla a rádi vám vysvětlíme další podrobnosti.

Stanete-li se žákem naší letecké školy, ukázkovou hodinu vám započítáme do výcviku.

Proč si vybrat BLUE SKY AVIATION?

MODERNÍ LETADLOVÝ PARK

CESSNA PILOT CENTRUM

SIMULÁTOR FNPT II

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

PROFESIONÁLNÍ VÝCVIK

ON-LINE VÝUKA TEORIE