Mame nové webove stranky

Web pages BLUE SKY AVIATION


Spustili jsme nové webové stránky! Chceme říci celému světu, že létání je radost. Radost ze života, radost z překonání zemské přitažlivosti, radost z překonání sebe sama.

Chceme Vám přiblížit svět létání, povýšit malé letectví na velké. Říci Vám, že vznésti se k oblakům může každý a že to stojí za to. Ať už poletíte na křídlech letadel či v koši balónu. Ať už budete pilotovat sám nebo se do výšky necháte vynést. Létání je krásné, létání je vzrušující. Odpoutejte se od země a nechte za sebou svou každodenní rutinu a starosti. Ve výšce na to není čas. Cesta k získání pilotní licence a licence k provozování letecké firmy je dlouhá a trnitá. Nyní chceme, aby se o nás vědělo. Tak, prosím, mluvte o nás, pište o nás, sdílejte nás, ale hlavně si přijďte zalétat!

Letecká přeprava / Aerotaxi

Přepravíme Vás i Vaši zásilku či zboží kamkoliv po Střední Evropě. Jsme Vaši partneři v businessu i soukromém životě. Rychle, spolehlivě a bezpečně. Výhodněji už to nejde.

Zážitkové lety po ČR a Evropě

Nechte se hýčkat. Připravili jsme pro Vás zážitkové lety, které potěší Vás, ale i Vaše blízké. Lety za zábavou, poznáním či relaxací. Chorvatsko, Alpy, Tatry,… ale i gurmánský výlet do Karlových Varů.

Vyhlídkové lety

Umožníme Vám vidět svět z úplně jiného úhlu pohledu. Poletíte ve výšce 500 metrů nad krajinou… ze vzduchu vypadá vše tak odlišně! Sami si zkusíte pilotovat letadlo. Startujeme z Prahy-Letňan. Ceny již od 1 920 Kč za letenku.

Lety balónem

Kouzlo dob dávno zašlých. To zkrátka musíte zažít. Majestátní a tichý balón! Letenka za 3500 Kč osoba.

Pronájem letadel

Pro všechny kdo rádi létají, pro všechny kdo rádi pilotují. Naše letadla jsou Vám k dispozici, vždy připravena dobře posloužit! Moderní, spolehlivá a nadstandardně vybavená. K dispozici s pilotem i bez. Při předplatném výrazné SLEVY za letovou hodinu!

Pilotní výcvik

Pokud Vás stejně jako nás chytilo létání za srdce, zajistíme Vám kompletní pilotní výcvik završený získáním pilotní licence. Výcvik poletíte na našich letadlech za velmi výhodných podmínek. A pokud ještě nevíte, přijďte k nám a zkuste pilotem na zkoušku. Vezmeme Vás do letadla a vysvětlíme vše potřebné.

Co o nás říkají naši klienti

Подписывайтесь на нас

Proč si vybrat naši společnost?

Naše ceny jsou nejlepší v celé ČR
Pro stálé zákazníky sleva až 10% z ceny za letovou hodinu
Bezpečnost je naše hlavní priorita
Naše letadla jsou moderní, spolehlivá a v perfektním stavu
Naši piloti jsou zkušení, dostatečně kvalifikovaní a příjemní lidé
Vyjdeme vám vždy maximálně vstříc
Potřebujete se na něco zeptat

Volejte 725 964 081 nebo pište přes kontaktní formulář