Pilotní výcvik v Praze

LETECKÁ ŠKOLA BLUE SKY AVIATION

Poskytujeme pilotní výcvik pro licence od nuly až po pilota dopravního letadla dle mezinárodních evropských standardů EASA. Zde naleznete seznam licencí a kvalifikací pro piloty letadel.

Pro všechny piloty všeobecného letectví (GA) poskytujeme kurzy pro rozšíření vašich pilotních dovedností, využívání moderních navigačních přístrojů, let za zhoršených podmínek, přeškolení na pilotáž náročnější typy letadel.

Zdokonalovací lety jsou určeny pilotům, aby si mohli cvičit a rozvíjet své pilotní dovednosti získané ve výcviku. Lety jsou zaměřené na získání pilotních zkušeností zvláště s lety do zahraničí za asistence zkušenějších kolegů pilotů jak při plánování letů tak i realizaci.

Jak na převod nebo validaci vaší pilotní licence, kterou jste získali v zahraničí, např. ve Spojených státech podle FAA legislativy či v Ruské federaci dle FAVT na evropskou podle legislativy EASA dle Part-FCL?

Chcete se stát pilotem?

Otestujte se jako pilot jednomotorového letadla. Máme pro vás ukázkovou hodinu za skvělou cenu. Objevte kouzlo létání! Vezmeme vás do letadla a rádi vám vysvětlíme další podrobnosti.

Stanete-li se žákem naší letecké školy, ukázková hodina je pro vás ZDARMA.

Napište si zdarma a nezávazně o našeho podrobného průvodce pro zájemce o pilotní výcvik.

Jak na pilotní průkaz aneb praktické rady zájemcům o pilotní výcvik. Čti více >

Jak se stát pilotem dopravního letadla  Čti více >

Kde bude prováděn pilotní výcvik?

Ucebna BLUE SKY AVIATION

Letový výcvik: Letiště Kladno

Letový výcvik probíhá z letiště Kladno, kde hangárujeme naše letadla. Během výcviku se seznámíte s různými letišti v rámci ČR a pokud budete souhlasit, doporučujeme část výcviku absolvovat i na letištích v zahraničí, tak aby jste se seznámili s postupy při letech a přistáních na letištích v zahraničí.

Teoretický výcvik: Letiště Kladno nebo Dlouhá 12, Praha 1

Hodiny teoretické výuky pilotního výcviku probíhají v naší učebně na letišti v Kladně nebo v naší školící místnosti v centru Prahy v krásných prostorách Galerie Zlatá Husa. Teoretická výuka však může probíhat i přímo ve vaší kanceláři. Jednoduše přijedeme za vámi.

Podívejte se k nám

Letadla v naší letecké škole

Letadla, která využíváme k pilotnímu výcviku jsou pro jejich letové vlastnosti, jednoduchost pilotáže a zejména vysokou bezpečnost letu celosvětově nejvyužívanějšími a nejvhodnějšími letadly pro pilotní výcvik. Naše letadla jsou navíc vybavena moderní avionikou využívanou pro lety za snížené viditelnosti tj. pro lety podle přístrojů, kterou naleznete i ve velkých dopravních letadlech což ocení zvláště ti, co se chtějí létání věnovat na profesionálnější úrovni.
Prohlédněte si letadla >

Instruktoři naší letecké školy

Instruktoři naší letecké školy vás profiesionálně a v přátelské atmosféře připraví na zvládnutí veškerých zkoušek pro získání vaší pilotní licence. Naší prioritou je hlavně bezpečnost, proto vás naši instruktoři povedou při výcviku tak, aby jste se stali bezpečným pilotem letadla.

Vedoucím leteckého výcviku a  leteckým instruktorem v naší letecké škole je jeden z nejzkušenějších pilotů a instruktorů v České republice pan Kamil Skála. Kamil se zabývá letectvím celý svůj profesní život. U letectví začínal jako letecký mechanik. Desítky let pak létal na různých typech dopravních letadel jako kapitán. Je pilot, letecký instruktor a examinátor.

Pod jeho přímým dozorem spolupracujeme s několika zkušenými a certifikovanými leteckými instruktory.
Naši instruktoři >

Pilotem na zkoušku

cessna 172 sp

PILOTEM NA ZKOUŠKU CESSNA 172 SP

Odlet: Letiště Kladno

Letadlo: Cessna 172SP

Délka letu: 30 min


Cena pro 1 osobu + 2 pas.
5 490 Kč

PILOTEM NA ZKOUŠKU CESSNA 172

Odlet: Letiště Kladno

Letadlo: Cessna 172M

Délka letu: 30 min


Cena pro 1 osobu + 2 pas.
4 490 Kč

Proč si vybrat BLUE SKY AVIATION?

MODERNÍ LETADLOVÝ PARK

CESSNA PILOT CENTRUM

LETOVÝ SIMULÁTOR

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

PROFESIONÁLNÍ VÝCVIK

ON-LINE VÝUKA TEORIE