KURZY PRO VÝCVIK PILOT LETADLA

VÝCVIKOVÉ KURZY CERTIFIKOVANÉ DLE EASA STANDARDŮ

Výcvikové kurzy pro piloty, kteří se chtějí vydat na dráhu profesionálního pilota.

Výcvikové kurzy pro piloty, kteří chtějí létat pro své soukromé potřeby, hobby a sportovní létání v České republice, ale i po celé Evropě.

Profesní kurzy pro rozšíření vašich pilotních kvalifikací (př. PBN, FI, CRI, IRI, MCCI) , typové zkoušky a přeškolení a profesní zkoušky jako např. ICAO EN.

Jak na pilotní průkaz aneb praktické rady zájemcům o pilotní výcvik. Čti více >

Jak se stát pilotem dopravního letadla  Čti více >

Chcete se stát pilotem?

Otestujte se jako pilot jednomotorového letadla. Máme pro vás ukázkovou hodinu za skvělou cenu. Objevte kouzlo létání! Vezmeme vás do letadla a rádi vám vysvětlíme další podrobnosti.

Stanete-li se žákem naší letecké školy, ukázkovou hodinu vám započítáme do výcviku.

Kde bude prováděn pilotní výcvik?

Ucebna BLUE SKY AVIATION

Letiště Kladno

Letový výcvik probíhá z letiště Kladno, kde hangárujeme naše letadla. Během výcviku se seznámíte s různými letišti v rámci ČR a pokud budete souhlasit, doporučujeme část výcviku absolvovat i na letištích v zahraničí, tak aby jste se seznámili s postupy při letech a přistáních na letištích v zahraničí.

Hodiny teoretické výuky pilotního výcviku probíhají v našich učebnách na letišti v Kladně. Teoretická výuka však může probíhat i přímo ve vaší kanceláři. Jednoduše přijedeme za vámi.

On-line

Výuka teorie ATPL, PPL probíhá on-line formou videokonference z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře.

Podívejte se k nám

Letadla v naší letecké škole

Letadla, která využíváme k pilotnímu výcviku jsou pro jejich letové vlastnosti, jednoduchost pilotáže a zejména vysokou bezpečnost letu celosvětově nejvyužívanějšími a nejvhodnějšími letadly pro pilotní výcvik. Naše letadla jsou navíc vybavena moderní avionikou využívanou pro lety za snížené viditelnosti tj. pro lety podle přístrojů, kterou naleznete i ve velkých dopravních letadlech což ocení zvláště ti, co se chtějí létání věnovat na profesionálnější úrovni.

Naše škola vlastní moderní certifikovaný simulátor FNPT II pro výcvik pilotů, jediný svého druhu v ČR.

Prohlédněte si letadla >

Instruktoři naší letecké školy

Instruktoři naší letecké školy vás profiesionálně a v přátelské atmosféře připraví na zvládnutí veškerých zkoušek pro získání vaší pilotní licence. Naší prioritou je hlavně bezpečnost, proto vás naši instruktoři povedou při výcviku tak, aby jste se stali bezpečným pilotem letadla.

Naši instruktoři >

Proč si vybrat BLUE SKY AVIATION?

MODERNÍ LETADLOVÝ PARK

CESSNA PILOT CENTRUM

SIMULÁTOR FNPT II

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

PROFESIONÁLNÍ VÝCVIK

ON-LINE VÝUKA TEORIE